HABER ARŞİVİ

TOYOTA BOSHOKU 2008 AİLE GÜNÜ

TOYOTA BOSHOKU 2008 AİLE GÜNÜ

Otomobil iç döşeme parçaları üretimi alanında faaliyet gösteren Toyota Boshoku Türkiye'nin çalışanları ve aileleri için düzenlediği 2008 Aile Günü İşletme bahçesinde yapıldı.
3500'ü aşkın davetlinin bulunduğu organizasyonda misafirler yiyecek içecek hizmetlerinin yanında saha oyunlarında ,hazırlanan animasyon aktivitelerinde ve atölyelerde hoşça vakit geçirdiler. 2008 yılı özel konsepti içerisinde yapılan haribote ( özel çerçeverler üzerine yapılan resimlerin içten aydınlatılması sonucu üretilen festival feneri ) atölyesi büyük ilgi gördü . Çevre temalı günde çocuklara ağaç dikmenin önemi ve 1 saat daha az televizyon seyretmeleri durumunda azalacak karbon salınımı ve azalacak enerji tüketimi anlatıldı.
Devamı
TBT TEDARİKÇİ TOPLANTISI

TBT TEDARİKÇİ TOPLANTISI

Toyota Boshoku Türkiye'nin tedarikçilerine yeni gelişmeler ve TBT WAY hakkında detaylı bilgi verdiği toplantı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis Salonunda yapıldı. Öncesinde verilen kokteyl sırasında katılımcılar fikir alışverişi yapma fırsatı buldular.
Organizasyona firstgate, tüm görseller, yiyecek ve içecek hizmeti, karşılama ve bilgilendirme hizmeti, teknik alt yapı konularında destek verdi .
TBT HAKKINDA
Toyota Boshoku Türkiye, otomobil iç döşeme parçaları üretimi alanında faaliyet göstermekte olup, ana ürün grubu koltuk seti ve kapı içi panelinden oluşmaktadır.
Devamı
RMK MARINE 2008 AİLE GÜNÜ

RMK MARINE 2008 AİLE GÜNÜ

Koç Holding bünyesinde bulunan ve askeri gemi, ticari gemi ve yatların; tasarım, inşaat, proje yönetimi, bakım ve onarımı konularında ulusal ve uluslararası pazarlarda anahtar teslimi çözümler sunan RMK MARINE'in çalışanları için düzenlediği Aile Günü Polonezköy'de yapıldı.
Bilindiği üzere RMK Marine, 1974 yılında çelik, alüminyum ve kompozit üzerine Haliç'te kuruldu. Bu yıllarda, özellikle lüks motor yatların yapımı ile uluslararası piyasalarda adından söz ettirmeye başladı. 1984 yılında Marmara Denizi kıyısında, şehir merkezine 45 km. mesafede yer alan Tuzla koyuna taşındı. 1997 yılının Haziran ayında Türkiye' nin en büyük şirketler grubu olan Koç Holding’e katıldı. Bu tarihten itibaren teknolojiyi yakından takip ederek, teknik imkân ve kabiliyetlerini geliştirmektedir. 
Devamı