HABER ARŞİVİ

KENAN SAKALLIOĞLU DOSTLARI İLE YAZA MERHABA DEDİ

KENAN SAKALLIOĞLU DOSTLARI İLE YAZA MERHABA DEDİ

Fiat, Samtaş Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Sakallıoğlu'nun gelenekselleşen yaza merhaba daveti Yukarıdereköy'deki konutunda yapıldı.
Sakallıoğlu Ailesi, Sapanca gölüne hakim manzarası, temiz havası ve doğal pejzajıyla ünlü bahçelerinde yapılan brunchda dostları ile beraber olma fırsatı yakalarken misafirler, yerel lezzetlerin  keyfini çıkardı.

Firstgate, organizasyonda alan süsleme, servis personeli, servis ekipmanları, masa, sandalye ve çadır kiralama ve catering konularında hizmet verdi.
ALTIN ÇOCUKLAR ŞENLİĞİ

ALTIN ÇOCUKLAR ŞENLİĞİ

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’nin ev sahipliği yaptığı “Altın Çocuk Festivali”nde ilköğretim birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci sınıf birincilerine başarı belgesi takdim edilirken, okul birincilerine de altın hediye edildi.
Başkan Süleyman Dişli, yaptığı konuşmada Adapazarı’nın eğitimdeki başarısının hızla arttığı kaydederek “OKS’deki başarımızı ilk 10’a çıkarma hedefindeyiz, bu hedef doğrultusunda daha fazla gayret etmeliyiz, burada sizlerle birlikte yaza merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz, sizlerin başarıları geleceğimizin teminatıdır.” şeklinde konuştu.
Devamı
FORD OTOSAN ATAĞINA DEVAM EDİYOR...

FORD OTOSAN ATAĞINA DEVAM EDİYOR...

2007 yılında 6. senesini de toplam otomotiv pazarı lideri olarak tamamlayan ve böylece ulaşılması güç bir başarıya imza atan Ford Otosan, bu başarısındaki en önemli gücünü oluşturan bayi ağına bir yenisini daha ekliyor; Esoto Ford Plaza.
Ford Otosan Yetkili Satıcısı Esoto; Kocaeli Valisi Gökhan Sözer, Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Turgay Durak ve Ford Otosan Yöneticilerinin katıldıkları bir törenle hizmete açıldı.
Törende konuşma yapan Es Otomotiv Yönetim kurulu Başkanı Ender Kayan ‘Bu tesislerde otomotiv ile ilgili her türlü ihtiyaca Ford Otosan tarafından sürekli eğitilen personelimiz ve yine sürekli yenilenen ekipman ve alt yapımızla 365 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Devamı