HABER ARŞİVİ

YENİ ACCORD DAHA SPORTİF

YENİ ACCORD DAHA SPORTİF

Honda, tamamen yenilenen Accord modeliyle daha sportif bir tasarım ve eşsiz güvenlik sistemlerinin yanı sıra mükemmel dinamik özellikler sunuyor.Euro 5 emisyonları ile uyumlu motor yelpazesi ve çekici görünüşü ile yeni Accord, D segmentindeki premium yarışmacılar ile rekabet etmeyi hedeflediğini ortaya koyuyor.
Honda Accord, önemli ölçüde artan genişliği ve daha alçak olan yeni tasarımıyla, heyecanlı ve sportif bir motif sağlıyor. ‘Keskin kenarlı’ tasarım ve aracın geniş aks aralığını vurgulayan kaslı çamurluklar Accord’a fark yaratan güçlü bir duruş kazandırıyor. Dikkat çekici burun yapısı ve akıcı hatlar, otomobile daha kaslı ve atletik bir görünüm sağlıyor.
Devamı
MİNE HOME YENİ BİNASINDA..

MİNE HOME YENİ BİNASINDA..

Ev tekstili ve dekorasyon konusunda hizmet veren Mine Home, yeni binasında hizmete girdi .
Yoğun ilgi gösterilen açılış kokteylinde davetliler mine home'un bayiliğini yaptığı , TEKART, PRIMA NOVA, WILITTON, BLANCHERIE ve PARLANE International gibi seçkin firmaların ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldular.
SAKARYA (İHA) - Galatasaraylı milli futbolcu Hakan Şükür, memleketi Sakarya'da Mine Home adlı mefruşat dükkanının açılışına katıldı.Açılışa ayrıca ünlü golcünün babası Sermet Şükür, İl Emniyet Müdürü Faruk Ünsal, Serdivan Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da katıldı. 
Organizasyonda Firstgate, kokteyl ve catering , ekipman kiralama, ses sistemleri, DJ ve alan süsleme hizmetleri sundu.
Devamı
OTOKAR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

OTOKAR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Otokar A.Ş nin personeli ve aileleri için düzenlediği " DOĞA YÜRÜYÜŞÜ "  Poyrazlar Gölü çevresindeki parkurda yapıldı.
Sabahın erken saatlerinde başlayan yürüyüş sonrası Otokar çalışanları ve aileleri Poyrazlar Gölü piknik alanında yapılan barbekünün keyfini çıkarırken, yetişkinler yapılan yarışmalarla çocuklar ise kurulan animasyon aletleri ve animatörler ile günün keyfini çıkardı.
Sağlıklı çalışan, sağlıklı toplum sloganı ile düzenlenen yürüyüş için seçilen poyrazlar gölü kuş ve balık çeşitliği ve temiz çevresi ile biliniyor.
Firstgate, organizasyonda animasyon ekipl
Devamı