HABER ARŞİVİ

OTOKAR 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ

OTOKAR 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ

Otokar'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her yıl olduğu gibi coşku ve mutluluk ile kutlandı. 23 Nisan çerçevesinde Otokar çalışanları çocukları için animasyon film gösterimi düzenlenirken katılan çalışanlar ve çocuklarına çeşitli ikramlar sunuldu.
Sosyal sorumluluğunu bilen her durumda sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunan otokar, 23 Nisan'da da Arifiye Çocuk Yuvası ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı etkinliklerine de büyük destekte bulundu.
Firstgate, projelerde animasyon ekipleri, animasyonlu yiyecekler, catering hizmetleri, özel animasyon film gösterim
Devamı
GEBZE FORD NAZER YENİ FOCUS TANITIMI

GEBZE FORD NAZER YENİ FOCUS TANITIMI

Ford Yetkili Satıcısı Nazer Otomotiv A.Ş, tavan düğmesi dışında tüm panelleri yeniden tasarlanan Yeni Ford Focus’u önceki gün düzenlenen bir kokteylle basına ve kamuoyuna tanıttı.
Nazer Otomotiv A.Ş Plazasın da gerçekleşen kokteylde bir açıklama yapan Nazer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Ertuğ, “1998 yılında Kocaeli’ye Renault Mais bayiliğini alarak girdiğimiz otomotiv sektöründe başarımızın karşılığı olarak geçtiğimiz yıllarda Renault Mais Bölge bayisi olarak Ernaz Otomotiv'e Adapazarı bölgesinin bayiliği de verildi.
Tabi bizi onurlandıran bu gelişmeler yalnızca Renault markası çatısı altında olmuyor.
Devamı
LINEADEKOR'DAN BİR SHOWROOM DAHA

LINEADEKOR'DAN BİR SHOWROOM DAHA

Lineadecor 53.showroomunu Serdivan Bulvarında açtı.Dekor Ahşap Ürünleri San.A.Ş'nin Gebze'de bulunan 30.000 m2 alana kurulu ve son teknolojiye sahip fabrikasında üretilen Lineadecor Mutfakları, estetiği, kalitesi ve kullanıcı odaklı çözümleri ile global bir marka olma yolunda.
Sakarya Valisi Sayın Hüseyin Atak, ATSO Başkanı Sayın Erol Öztürk ve seçkin konukların katıldığı açılışta konuşan Sakarya Bayii Mehmet Akif Özkan ;
Lineadecor sektörel tecrübesi ve ürün özellikleri ile, mutfak sektörünün lider bir markası. Gerek üretilen yüksek kalitede ürünler, gerekse müşteri memnuniyetine verilen önem, Lineadecor markasını tüketicilerin gözünde saygın bir konuma getirmiştir. Biz de böylesine saygın bir markanın yetkili satıcısı olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.
Devamı