HABER ARŞİVİ

STARPET’DEN 401.İSTASYON

STARPET’DEN 401.İSTASYON

Starpet 401. İstasyonunu Saha-Pet iştiraki olarak çevre yolunda , Starpet Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz OKALİN, Adapazarı Belediyesi Başkanı Süleyman Dişli ve davetlilerin katıldığı tören ile açıldı.

Organizasyonda Firstgate, alan dekorasyonu, ses sistemleri, kokteyl hizmeti, basın daveti, fotoğraf ve video hizmetleri, billboard ve medya tanıtım hizmetleri, basılı malzeme, hostes temini, promosyon üretimi konularında hizmet verdi .  

STARPET HAKKINDA
Starpet Garzan Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama Anonim Şirketi 2002 yılında kurulmuş ve "sürekli büyümeyi" kendisine hedef edinmiş bir şirkettir. 2005 yılından itibaren Ana Dağıtım şirketi olarak faaliyet gösteren firmamız, 456 bayisi ile tüm yurtta akaryakıt ve madeni yağ alanında hizmet vermektedir.
Devamı
34'ÜNCÜ TURİZM HAFTASI

34'ÜNCÜ TURİZM HAFTASI

15 – 22 Nisan tarihleri arasında kutlanan ve bu sene 34'ncüsü gerçekleştirilen Turizm Haftası, düzenlenen tören ile AFA Kültür Merkezi'nde kutlandı. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından düzenlenen kutlamalar çerçevesinde ilk olarak 2'nci Turizm Fuarı'nın açılışı yapıldı. Vali Hüseyin Atak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu başta olmak üzere çok sayıda davetlinin katıldığı etkinliklerde, açılışın hemen ardından stantlar gezildi. Çeşitli ikramlarında gerçekleştirildiği gezi sonrasında ise Ressam Sadık Öztürk'ün Resim Sergisi'de açıldı. 33 adet resmin yer aldığı serginin gezilmesinin ardından ise Ahmet Faik Abasıyanık'ın portresinin açılışına geçildi.
Devamı
SATSO ORTAK AKIL TOPLANTILARI

SATSO ORTAK AKIL TOPLANTILARI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın geleceğine ilişkin misyon ve vizyon oluşturmak, stratejik amaçları ve ölçülebilir hedefleri saptamak, performansları önceden belirlenmiş olan göstergeler doğrultusunda ölçmek amacıyla katılımcı yönetim anlayışıyla hazırlanan 4 yıllık süreci kapsayacak Stratejik Plan çalışmalarının ikinci etabı tamamlandı.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi öğretim görevlilerinden Dr. Gülen UTKU eşliğinde yürütülen ve yaklaşık 3 aylık bir çalışma döneminde tamamlanacak olan stratejik planın ikinci aşaması olan "Strateji ve Vizyon Arama" çalışması 12-14 Şubat 2010 tarihleri arasında Afyon- Anemon Otel'de yapıldı.
Devamı