HABER ARŞİVİ

YENİ NOKIA SHOP'UN EVİ ADAPAZARI

YENİ NOKIA SHOP'UN EVİ ADAPAZARI

Mobil iletişim devi Nokia, en çok ürüne en güvenilir şekilde ulaşmanın tek adresi Nokia Shop’u Adapazarı ile buluşturdu. 23. Nokia Shop’un açılışı, Nokia Genel Müdürü Imfred de Jong ve Adapazarı Nokia Shop’un sahibi Sadettin Arabul’un katılımıyla gerçekleşti.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, Adapazarı’nda açılan 23. Nokia Shop ile teknoloji ve iletişim meraklılarına gerçek ürünlerle deneyim yaşatmaya devam ediyor. Adnan Menderes Cad. Sebat Sok. No:2, Adapazarı, Sakarya adresindeki Nokia Shop’un açılışı, 15 Kasım Cumartesi günü Nokia Türkiye Genel Müdürü Imfred de Jong ve Adapazarı Nokia Shop’un sahibi Sadettin Arabul’un katılımıyla gerçekleşti.
Devamı
TEKZEN'DEN 26.MAĞAZA

TEKZEN'DEN 26.MAĞAZA

Sakarya'nın ilk yapı marketi olan Tezken, Ada AVM yanında açıldı.2katlı ve bin 200 metrekare alan sahip marketin açılışında konuşan SATSO Başkanı Erol Öztürk, ilimizin avantajlarını anlatarak girişimcilere yatırım yapma çağrısında bulundu.Sakarya'nın ilk alışveriş merkezi Ada AVM'de yine bir ilke imza atıldı. Sakarya'nın ilk yapı marketi Tekzen, Ada AVM'de hizmete girdi. Açılışa Tekfen Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin, Corio İcra Kurulu Başkan Koray Özgül, Vatan Bilgisayar Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Vatan, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Öztürk, SATSO Meclis Başkanı Birol Öner ve çok sayıda davetli katıldı
Devamı
ASAŞ ALÜMİNYUM 2008 AİLE GÜNÜ

ASAŞ ALÜMİNYUM 2008 AİLE GÜNÜ

Sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmalarından ASAŞ ALÜMİNYUM'un , çalışanları ve aileleri için düzenlediği geleneksel Aile Günü Nehirland'da yapıldı.GURUP SAFA'nın sahne aldığı 1500 katılımlı aile gününde Asaş çalışanları aileleri ile BBQ keyfi yaşarken kurulan animasyon alanlarında eğlenme fırsatı buldu. Yapılan ödül töreninde ise ASAŞ ödül yönetim sistemi içerisinde başarılarından dolayı hak kazanan çalışanlara ödülleri dağıtıldı.
Organizasyonda Firstgate,Animasyon ekipleri, catering hizmeti, menü seçimi, tüm proje görselleri tasarımı veüretimi, ses ve sahne sistemleri,ekipman kiralama,orkestra temini, fotoğraf vevideo hizmeti, güvenlik hizmetleri ve sağlık hizmetleri konularında hizmet verdi .
Devamı