HABER ARŞİVİ

TIBBİ ATIK STERİLİZE TESİSİ

TIBBİ ATIK STERİLİZE TESİSİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tıbbi Atık Sterilize Tesisi törenle açıldı. Açılış törenine; Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Erol Arslan Cebeci, Hasan Ali Çelik, Şaban Dişli ve Recep Yıldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, belediye başkanları, bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Tesissin açılışını Bakan Nihat Ergün, bürokratlarla birlikte yaptı. Bakan Nihat Ergün açılıştan sonra yaptığı konuşmada, çevrenin önemine değinerek, hükümet olarak çevreci yatırımlara her zaman destek olduklarını söyledi. Tıbbi atıkların çevre yönünden büyük bir tehlike oluşturduğunu belirten Bakan Ergün, “Bugün burada son derece önemli bir çevre projesini hizmete açıyoruz. Sadece Sakarya’nın değil çevre illerin de tıbbi atıklarının strelize edileceği bu tesis, belediyemizin çevreye verdiği önemin bir göstergesidir” dedi.
Devamı
TOYOTA BOSHOKU ÜRETİM YEMEĞİ

TOYOTA BOSHOKU ÜRETİM YEMEĞİ

Toyota Boshoku Geleneksel Üretim Yemeği çalışanların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi . Gecede sahne alan GRUP SUADA misafirlere keyifli anlar yaşatırken çalışanlar DJ JAMAL'ın performansı ile coştular. Yemek organizasyonu kapsamında uzun yıllardır TBT ye hizmet etmiş Maki San'ın veda töreni yapıldı. Törende Maki San için hazırlanan esprili sorulardan oluşan bir slayt gösterisi sunulurken metal ve ana fabrika çalışanları çeşitli hediyeler sundular.

Organizasyona Firstgate, Tesis Kiralama, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri, Ses, Sahne ve Işık Sistemleri, Orkestra temini, DJ, Alan Süsleme, Oturma Grupları Kiralama, Basılı malzeme, özgün hediye tasarımı ve üretimi, Süsleme ve Giydirme hizmetleri konularında destek verdi.
Devamı
ASAŞ AİLE GÜNÜ

ASAŞ AİLE GÜNÜ

Sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmalarından ASAŞ 'ın , çalışanları ve aileleri için düzenlediği geleneksel Aile Günü yapıldı. ADA ORKESTRASI'nın sahne aldığı 2500 katılımlı aile gününde Asaş çalışanları aileleri ile BBQ keyfi yaşarken kurulan animasyon alanlarında eğlenme fırsatı buldu. Yapılan ödül töreninde ise ASAŞ ödül yönetim sistemi içerisinde başarılarından dolayı hak kazanan çalışanlara ödülleri dağıtıldı.

Organizasyonda Firstgate,Animasyon ekipleri, catering hizmeti, menü seçimi, tüm proje görselleri tasarımı ve üretimi, ses ve sahne sistemleri,çadır ve ekipman kiralama,orkestra temini, fotoğraf ve video hizmeti, güvenlik hizmetleri ve sağlık hizmetleri konularında hizmet verdi .
Devamı