HABER ARŞİVİ

ATSO TÜRK MÜZİĞİ TOPLULUĞU KONSERİ

ATSO TÜRK MÜZİĞİ TOPLULUĞU KONSERİ

Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odası (Atso) Türk Müziği Topluluğu, Verdiği İlk Konserde, Dinleyicilerin Büyük Beğenisini Kazandı.
Türk müziğine gönül vermiş amatörlerden oluşan ve ATSO'nun maddi-manevi desteği ile çalışmalarını sürdüren ATSO Türk Müziği Topluluğu, ilk konserini ATSO Ali Coşkun Konferans salonunda verdi.
Konsere, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Öztürk, ATSO Meclis Başkanı Birol Öner, İl Genel Meclis Başkanı Fethi Sarıoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Alimoğlu, Sakarya Vali Yardımcıları Şeref Nur Oktay, Muammer Aksoyi Hayati Soylu, Baro Başkanı Ali Rıza Acartürk, Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Kenan Tandoğan, ATSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile çok sayıda davetli eşleri ile birlikte katıldı.
Devamı
OTOKAR'DAN,270 ÇALIŞANINA ÖDÜL!

OTOKAR'DAN,270 ÇALIŞANINA ÖDÜL!

Otokar Otobüs Karoseri Sanayi A.Ş (Otokar) 45. kuruluş yıl dönümünde 270 çalışanını ödüllendirdi.
Otokar'ın Sakarya'nın Arifiye ilçesindeki fabrikasında düzenlenen törende,  Otokar Öneri ve Ödül Sistemi kapsamında başarılı olanlara ve Koç Topluluğu'nda 10. ve 20. yıllarını dolduran kıdemli çalışanlara ödülleri verildi.
Törende konuşan Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, 45 yıl önce Türkiye'nin araçlarını tasarlama ve üretme isteği ile çıktıkları yolda bugün azim ve kararlılıkla ilerlediklerini belirtti.
Otokar'ın 45. yılında çalışanlara, gösterdikleri performans ve şirketin geleceğine olan katkılarından dolayı teşekkür eden Görgüç, şunları söyledi:
Devamı
GEMSAN'IN GURUR GÜNÜ

GEMSAN'IN GURUR GÜNÜ

Özellikle Gaz, Petrol Rafinerisi, Petrokimya, Selüloz,Kağıt ve Karton, Enerji Santrali, Otomotiv, Çimento, Kimya, Tekstil, Cam-Ambalaj ve Arıtma Tesisleri konularında anahtar teslim endüstriel yapılar ve taahhüt işleri üzerine uzmanlaşmış olan GEMSAN A.Ş'nin TÜPRAŞ için yaptığı 40.000 m3 kapasiteli silindir yakıt tankları teslim töreni gerçekleştirildi .
Törende konuşan GEMSAN A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Seçkin NUZUMLALI, verdikleri sözleri ve taahhütleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşadıklarını , üretim ve hizmet kalitelerini arttırarak sürdürmek istediklerini belirtirken, Tüpraş Adına konuşan İzmit Rafineri Müdürü Uğur TURHAN,Özverili çalışmaları için tüm emeği geçenlere teşekkür etti .
Devamı