HABER ARŞİVİ

HOWON AİLESİ TANIŞMA PARTİSİ

HOWON AİLESİ TANIŞMA PARTİSİ

Kocaeli - Suadiye işletmesinde düzenlenen partiye Ho Won çalışanları ve aileleri katıldı. Aileler için düzenlenen işletme gezisinde işletme ve üretim ile ilgili bilgiler verildi . Gezi sonrası çalışanlar ve aileleri iş günlerinin stresini mangal partisinde atarken, FG orkestrasının müzik ziyafeti ile doyasıya eğlendiler. Yapılan çekilişlerde çocuklar ve yetişkinlere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Organizasyona Firstgate, Ses, Işık ve Sahne Sistemleri, Ekipman ve oturma grubu kiralama, Fotoğraf Hizmeti, Orkestra temini, DJ hizmeti konularında  destek verdi.

HOWON HAKKINDA
Devamı
GLOVIS AİLE GÜNÜ

GLOVIS AİLE GÜNÜ

Nehirland Tesislerinde düzenlenen Aile Günü`ne, Glovis Türkiye`nin çalışanları ve aileleri katıldı.Aile Gününde bir araya gelen çalışanlar, bu kez araçlarda yada fabrikada üretim bantlarının başında değil, kurulan oyun sahalarında eşleri ve çocuklarıyla birlikte vakit geçirdi. DJ Jamal ile renklenen günde çalışanlar yarışmalar ile kıyasıya yarışırken, çeşitli animasyon aktiviteleri ile doyasıya eğlendiler. Kahvaltı ile başlayan ikramlar Barbekü, meyve ve dondurmalar ile devam etti.

GLOVIS HAKKINDA
Müşteri Odaklı Küresel LLP (Lead Logistics provider) Dünya çapında uluslararası ve yurtiçi kara, deniz hava nakliyesi, depolama, yükleme / boşaltma / ambalajlama, etiketleme gibi geleneksel ve sınırlı lojistik hizmetleri vermekle kalmaz, bunlarla birlikte lojistik danışmanlık, süreç yönetimi ve enformasyon sistemleri kullanarak optimize edilmiş bir “ Tedarik Zinciri Yönetimi “ sunar.
Devamı
AKTİFBANK ŞUBE AÇILIŞI

AKTİFBANK ŞUBE AÇILIŞI

Yeni jenerasyon bankacılığın temsilcisi Aktif Bank geliştirdiği ‘Şehir Bankacılığı’ anlayışıyla büyümeye devam ediyor. 9 Haziran 2010 tarihinde 6. şehir bankasını Sakarya’da açan Aktif Bank, Sakaryalılara özel hizmetler sunacak.
Gelişen bilgi teknolojilerini ve değişen müşteri yönelimlerini dikkate alarak yeni bir bankacılık tarifi yapan Türkiye’nin ilk ve tek “Doğrudan Bankası” Aktif Bank, ‘şehir bankacılığı’ ile büyümeye devam ediyor. İstanbul, Kayseri, Bursa ve Gaziantep’in ardından Sakarya’da da şube açan Aktif Bank, Sakaryalıları ‘şehir bankacılığı’ ile buluşturuyor.

Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Önder Halisdemir açılışta yaptığı konuşmada; “Aktif Bank olarak bankacılık alanında yeniliklere imza atmaya ve büyümeye devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz son projelerden biri olan UPT (Ucuz Para Transferi) için Türkiye’nin en yaygın kuruluşu olan PTT ile işbirliği yaparak alternatif dağıtım kanalları bazında Türkiye’nin her yerine hizmet ulaştıran bir banka haline geldik. Bugün de şehir bankacılığı konseptimizi güçlendirerek bankamızı Sakarya’ya getirdik.Sakarya’dan Türkiye’ye bakacak bir şube açtık. Sakarya halkının şehirdeki tüm finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere tüm hizmetlerimizle buradayız, Sakarya’nın bankası olmaya geldik” dedi.  
Devamı