HABER ARŞİVİ

ÇEVRE HAFTASI ETKİNLİKLERİ

ÇEVRE HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Gelecek nesillere bırakılacak en önemli mirasın temiz, sağlıklı ve yaşanabilir bir çevre olduğu bilinciyle Büyükşehir Belediyesi, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü ile SATSO Çevre Platformu gibi kurumların ortak çalışmalarıyla hazırlanan kutlama etkinlikleri  5 Haziran'da başlayıp  11 Haziran'da sora erecek. Çevre Haftası Kutlama etkinlikleri içerisinde paneller, konserler, gezi programları ve farklı bir çok  aktivite yer alıyor. “Güzel bir çevre, eğitimin öncelik kazandığı, duyarlılığın geri kalmadığı toplumlarla yaşayacaktır” sloganıyla kutlanacak olan Çevre Haftası 5 Haziran'da Kent Meydanı'nda açılacak olan “Çevre, Doğalgaz ve Enerji Fuarı” ile başlayacak.
Devamı
SEÇİL İLKBAHAR-YAZ 2010 DEFİLESİ

SEÇİL İLKBAHAR-YAZ 2010 DEFİLESİ

Önde gelen bayan giyim markalarından seçil giyim, 2010 ilkbahar – yaz kreasyonunu düzenlenen defile ile tanıttı.

Seçil sakarya mağaza içinde seçkin bir davetli topluluğunun katılımı gerçekleşen defilede ünlü mankenler Tuğba Altıntop, Andrea Kataline, Neslihan Maltepe, Tuğba Melis Türk, Pınar Gusar, Başak Akın, Merve Bodur ve Aslı Güldal, firma tarafından tasarlanan Galaxi +44 ve Ilmio markalarının alternatifsız ve birbirinden şık ilkbahar ve yaz kreasyonlarını sergiledi.

Firstgate Organizasyona, Özgün konsept üretimi , Koreografi , Manken temini ve defile hizmetleri, podyum ve branding, alan dekorasyonu, ses sistemleri, kokteyl hizmetleri, basılı malzeme, güvenlik hizmeti  konularında destek verdi .
Devamı
TOYOTA BOSHOKU 130A KICK-OFF MEETING

TOYOTA BOSHOKU 130A KICK-OFF MEETING

Toyota Boshoku Türkiye, yeni nesil 130A koltuğunun üretim başlangıçı ve yerli üretim odaklı  bilgilendirme toplantısı, SATSO hizmet binasında gerçekleşti. Tedarikçi firmaları ile bir araya gelen TBT, TBT Way ve üretim prosesleri konularında kalımcılara çeşitli bilgiler sunarken ithal edilen parçaları sergileyerek bu parçaların Türkiye’de üretilebilmesi için tedarikçilerini bilgilendirdi .

Toplantıda Firstgate, kokteyl ve cofee-break hizmeti, görsellerin üretilmesi, branding, hostes temini konularında hizmet verdi .

TBT HAKKINDA

Toyota Boshoku Türkiye, otomobil iç döşeme parçaları üretimi alanında faaliyet göstermekte olup, ana ürün grubu koltuk seti ve kapı içi panelinden oluşmaktadır.TBT kendi alanında Türkiye'de 1 numara olmayı hedeflemekte ve bunu başarmak için de Toyota üretim sistemini benimseyerek çalışmalarına yön vermektedir.TBT ihracat olanakları gibi gelecek pazar politikalarını desteklemek ve global pazardaki mevcut payını genişletmek için kapasite arttırımına da odaklanmaktadır.TBT, Toyota Boshoku Corporation ve Mitsui Bussan Automotive Inc. isimli 2 Japon şirketinin ortak teşebbüsü olarak kurulmuştur.
Devamı