HABERLER

TOYOTA BOSHOKU TEDARİKÇİ TOPLANTISI

Toyota Boshoku Türkiye'nin tedarikçilerine yeni gelişmeler ve TBT WAY hakkında detaylı bilgi verdiği toplantı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis Salonunda yapıldı. Öncesinde verilen kokteyl sırasında katılımcılar fikir alışverişi yapma fırsatı buldular. 
Organizasyona Firstgate, tüm görseller, yiyecek ve içecek hizmeti, karşılama ve bilgilendirme hizmeti, teknik alt yapı konularında destek verdi .

TBT HAKKINDA
Toyota Boshoku Türkiye, otomobil iç döşeme parçaları üretimi alanında faaliyet göstermekte olup, ana ürün grubu koltuk seti ve kapı içi panelinden oluşmaktadır.TBT kendi alanında Türkiye'de 1 numara olmayı hedeflemekte ve bunu başarmak için de Toyota üretim sistemini benimseyerek çalışmalarına yön vermektedir.TBT ihracat olanakları gibi gelecek pazar politikalarını desteklemek ve global pazardaki mevcut payını genişletmek için kapasite arttırımına da odaklanmaktadır.TBT, Toyota Boshoku Corporation ve Mitsui Bussan Automotive Inc. isimli 2 Japon şirketinin ortak teşebbüsü olarak kurulmuştur.