HABERLER

TOYOTA PLAZA AÇILIŞI

Dünyanın lider otomotiv üreticisi Toyata' nın 55.ve en yeni plazası Sakarya'da hizmete girdi. Toyota' nın 3S plaza konseptine uygun olarak satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek olan Toyota Plaza Sandıkçı' nın açılışı törenle gerçekleştirildi.Açılışta, Sandıkçı Otomotiv Genel Müdürü Harun Sandıkçı, Toyota Genel Müdürü ve CEO’ su Orhan Özer, Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’ su Ali Haydar Bozkurt, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, Vali Mustafa Büyük, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ve birçok bakan katılımda bulundu.

Açılışta Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’ su Ali Haydar Bozkurt,”Sakarya’daki gücümüze güç katacak böylesine güzel bir tesisi Toyota bayi ağına kazandıran Sandıkçı ailesi övgüyü hak etmektedir. Toyota olarak hedefimiz markamızı Türkiye’de liderliğe yükseltmektir. Amacımız mutlak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önceliğin yanında yeniliklerin ve öncü teknolojilerin markası olan Toyota’yı Türkiye’de zirveye taşımak için tüm çabamızı göstermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

TOYOTA' YI VE SAKARYA'YI TEMSİL EDİYOR OLMAK GURUR VERİCİ

Sakarya’ya layık olan modern bir plazayı hizmete açtıklarını ifade eden Sandıkçı Otomotiv Genel Müdürü Harun Sandıkçı, “Toyota’nın Türkiye’deki 55’inci plazasını Sakarya’ya kazandırdığımız için mutluyuz. Dünyanın lider otomotiv üreticisi olan Toyota’yı Sakarya’yı temsil ediyor olmak gurur verici. Burada hizmete sunduğumuz plazamız ile halkımızın her türlü beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vereceğiz. Satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde müşterilerimizi en iyiyi sunmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Sakarya Valisi Mustafa Büyük; “Sakarya için önemli bir yatırım. Ben bu yatırımı bu hizmeti açanlara gerçekleştirenlere teşekkür etmemiz gerektiğini düşünüyorum; çünkü Toyota ilimizde üretim yapan otomobil fabrikası. Buna rağmen benim görev yaptığım sürece bizi memnun eden yapılanma yok. Aslında ilimizin itibarını da bu şekilde kurtarmış olduk. Totoya Sakarya’da üretiliyor ama orada iyi bir şekilde pazarlanmıyor görüntüsü düşüncesi bize yakışmamıştır. Bütün umutlarla ticari hayatımız, sanayi hayatımızı, bizimde içinde yaşayarak hissettiğimiz,gelişmeler içerisinde bir güzel örgüyü hep beraberce gerçekleştirmiş oluyoruz.Tüm katılımcıların düşüncesine tercüman ettiği, tercüman olduğumu düşünerek emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu