HABERLER

FORD OTOSAN ÜRÜN GELİŞTİRME BALOSU

Ford Otosan Ürün Geliştirme 2011 Yılbaşı Balosu,Via Hotel'de yapıldı. Deniz Çevik ve Demet Tuncer'in sahne aldığı gecede çalışanlar doyasıya eğlenirken geçen yılın yorgunluğunu attılar. Gecede konuşan Üretim Geliştirme Bölüm Müdürü Ernur MUTLU , 2010 yılı içerisinde gösterdikleri performanstan dolayı ekibine teşekkür etti ve ekibinin yeni yılını kutladı.

Firstgate, tesis ve menü seçimi, giydirme ve süsleme, sahne tasarımı, ses ve ışık sistemleri , Reji ve Görüntü Sistemleri, Led Ekran Kiralama ve Sanatçı Temini konularında hizmet verdi .

*FORD OTOSAN HAKKINDA Türkiye Otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından olan Ford Otosan,1959 yılında Otosan A.Ş. olarak kurulmuş ve sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır. 1998 yılında Ford Motor Company ile imzalanan ortak anlaşması sonrasında şirketin ismi Ford Otomotiv Sanayi A. Ş.yani Ford Otosan olarak değiştirilmiştir. Ford Otosan’ın Türkiye’de 4 tesisi bulunmaktadır.

1998 yılında 750 Milyon € yatırımla inşasına başlanan ve 2001 yılında devreye alınan Kocaeli fabrikasında orta ticari araç Transit ve hafif ticari araç Transit Connect üretimi yapılmaktadır.

Eskişehir İnönü fabrikasında Cargo kamyon, motor ve aktarma organları üretimi yapılırken, İstanbul Kartal’da ise Türkiye’nin en büyük yedek parça dağıtım merkezi olan Servis ve Yedek Parça bölümü bulunmaktadır. İstanbul Acıbadem’de ise Satış Pazarlama, Mali İşler ve Takım Kalıp bölümleri faaliyetlerini sürdürmektedirler. Ford Otosan Türkiye’de Ka’dan Cargo’ya kadar geniş ürün yelpazesi ile otomotiv sektörünün tüm ana segmentlerinde yer almaktadır. Ayrıca Türkiye çapında 63 3S (satış, servis ve yedek parça) ve 41 2S (servis ve yedek parça) bayisi ile tüketicilere hizmet vermektedir.